Tarih öncesi çağdan beri var olan doğal taşlar, insanın doğa ile uyum içinde yaşaması için taş barınaklar sayesinde barınmasına, çakmak taşı ile ateşi kontrol etmesine, taş değirmenler ile mahsulleri öğütmesine, dikilitaşlar ve taş yazıtlar ile kültür oluşturmasında büyük önem taşımıştır.

Sahip olduğu bu önem neticesinde kullanımı ve özelliği ile devirleri Taş Devri, Yontma Taş Devri, Cilalı Taş Devri olmak üzere ayırarak isimlendirmiştir.

Doğanın yansıması olan doğal taşın, insan hayatındaki önemini günümüzde çağdaş yorumlarla birleştiren Ece Marble doğal taşın sunabildiği tüm imkanları sizlerle buluşturuyor.

Videoyu oynat

Ece Marble İstanbul Showroom

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mermer ve maden ocakları, Denizli’de bulunan mermer fabrikası, Aksaray’da bulunan granit fabrikası, Antalya’da bulunan mermer deposu ve İstanbul’da bulunan mermer showroomu ile sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Geniş üretim yelpazesine sahip olan Ece Mermer, Burdur, Isparta, Balıkesir, Muğla, Denizli, Antalya, Afyon, Aksaray, Kırşehir bölgeleri başta olmak üzere 24 adet mermer ocağına sahiptir.

Firmamiz kendi ocaklarından elde ettiği ürünleri kendi fabrikalarında teknolojinin sunduğu avantajlardan en ileri düzeyde yararlanarak donanımlı makinaları ile dünya standartlarındardındaki üretim kalitesi ve deneyimli personeliyle talep edilen ölçülerde işleyerek işleyerek müşterilerinin kullanımına hazır hale getirmektedir. Kaliteli üretimi ilke edinen Ece Mermer, ürünlerini blok, plaka, ebatlı olarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

Doğanın saf güzelliğinden aldığı ilhan ile Ece Mermer, taşın doğal dokusuna zarar vermeden özenle işleyerek yurt içinde hemen hemen her bölgedeki projelere ürünleri ile hayat vermektedir. Yurt dışında ise Çin, Hindistan, ABD, İspanya Suudi Arabistan, Katar ve Rusya başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yamaktadır. Her daim girişimci ruhu ve yenilikçi yaklaşımı ile Ece Mermer, sürekli olarak Ar-Ge çalışmaları yürütmek suretiyle bünyesine yeni mermer ocakları ekleyerek ürün portföyünü geliştirmektedir.

Ece Mermer, mermer ocaklarından özenle elde ettiği doğanın armağanı doğal taşları, üretim aşamasından müşteriye ulaşmasına kadar kaliteyi organizasyonun odak noktasına koyarak, tutku ve cesaretle çalışıp müşterilerine eşsiz bir deneyim sunmayı hedefler. Sürdürülebilir başarının, müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutmak ile mümkün olacağına olan inancı ile Ece Mermer, müşterilerinin duygu ve düşüncelerini anlayarak ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda doğal taşı, sunduğu tüm imkanlarıyla birlikte kişiselleştirilmiş bir deneyim olarak müşterilerine sunmaktadır. Topluma ve doğaya duyduğu sayğı ve sorumluluk bilinci ile Ece Mermer, gelecek nesillere mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacakları bir çevre bırakmak adına sürdürülebilir gelecek stratejilerine dayalı iş modelleri çerçevesinde kaliteli üretim felsefesiyle hareket etmektedir. Doğal hayatın korumasına destek vermek için birçok sosyal sorumluluk projesinde de yer almaktadır.

ECE MERMER EXCLUSIVE

Türkiye’de ve dünyada birçok projeye doğal taş ürünleri ile imza atan Ece Marble, Etiler’de yer alan mermer showroom’u ile müşterilerine doğallığın ihtişam ve zarifliğine erişme imkanı sağlayarak doğal taş alma eylemini kişiye özel bir deneyime dönüştürüyor.

Mükemmel müşteri deneyimi sağlamak için tamamı kendi mermer ocaklarından çıkardığı mermer, traverten, granit, dolomit, limestone, onxy olmak üzere geniş ürün portföyünü Showroom’da yaşam alanları, banyo, hamam, bar, mutfak, çalışma salonları gibi özgün ve sıra dışı konsept tasarımlar ile doğal taşı sanatla harmanlayıp en ihtişamlı haliyle sergiliyor.

Hamam, banyo, bar gibi konsept tasarımların yanında yaşam alanlarınızın en zarif köşesini oluşturacak olan mermer masa, sehpa, konsol, dekoratif objeler gibi mermerin hayat verdiği özel tasarımlar da Showroom’da sergilenmektedir.

Mimar ve tasarımcılara projelerinde kullanabilecekleri en doğru ürün hakkında detaylı bilgiler sunup nasıl bir yol izleyeceklerine dair olasılıkları Showroom’da, geniş ürün yelpazesi ile levha galerisinde  ve stok alanlarında yakından ve bizzat inceleyebilecekleri ilham verici bir ortam sunuyor.

Mermerin, içinde yer aldığı her proje ve tasarımda incelik ve ihtişam yaratma konusunda doğasından gelen bir özelliği vardır. Bu inceliği sanat ve felsefeyle harmanlayıp gerek yapılarda her adım attığınızda sağlamlığı ile zeminde, gerek evinizin mutfağında en özel yemekleri hazırlarken sizlere hijyenik yapısı ile kolaylık sağlayan mutfak tezgahlarında gerekse kahvenizi yudumladıktan sonra zarifçe üzerine bıraktığınız mermer sehpalarda her karesinin sizlere doğallığın huzurunu ve rahatlığını hissettirmesi için azim ve çoşku ile çalışıyor ve üretiyoruz.

Üretim, tasarım, dağıtım, montaj ve satış sonrası destek olmak üzere geniş hizmet sunar.

HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimize hep daha iyi ürün sunmak adına sürekli yeni maden sahaları araştırmakta ve işletmeye almaktayız.
1 +
ocak

OCAK

1
FABRİKA

FABRİKA

1 +

ÜLKEYE İHRACAT

1 +

SELEKSİYON