+90 212 278 7020

Tarih öncesi çağdan beri var olan doğal taşlar, insanın doğa ile uyum içinde yaşaması için taş barınaklar sayesinde barınmasına, çakmak taşı ile ateşi kontrol etmesine, taş değirmenler ile mahsulleri öğütmesine, dikilitaşlar ve taş yazıtlar ile kültür oluşturmasında büyük önem taşımıştır.

Sahip olduğu bu önem neticesinde kullanımı ve özelliği ile devirleri Taş Devri, Yontma Taş Devri, Cilalı Taş Devri olmak üzere ayırarak isimlendirmiştir.

Doğanın yansıması olan doğal taşın, insan hayatındaki önemini günümüzde çağdaş yorumlarla birleştiren Ece Marble doğal taşın sunabildiği tüm imkanları sizlerle buluşturuyor.

Ece Marble, 2001 yılında Denizli’de kurulmuştur. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mermer ve maden ocakları, Denizli’de bulunan mermer fabrikası, Aksaray’da bulunan granit fabrikası, Antalya’da bulunan mermer deposu ve İstanbul’da bulunan mermer showroomu ile sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Geniş üretim yelpazesine sahip olan Ece Mermer, Burdur, Isparta, Balıkesir, Muğla, Denizli, Antalya, Afyon, Aksaray, Kırşehir bölgeleri başta olmak üzere 24 adet mermer ocağına sahiptir.

Firmamız kendi ocaklarından elde ettiği ürünleri kendi fabrikalarında teknolojinin sunduğu avantajlardan en ileri düzeyde yaralanarak donanımlı makinaları ile dünya standardındaki üretim kalitesi ve deneyimli personeliyle talep edilen ölçülerde işleyerek müşterilerinin kullanımına hazır hale getirmektedir.

Kaliteli üretimi ilke edinen Ece Mermer, ürünlerini blok, plaka, ebatlı olarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Doğanın saf güzelliğinden aldığı ilham ile Ece Mermer, taşın doğal dokusuna zarar vermeden özenle işleyerek yurt içinde hemen hemen her bölgedeki projelere ürünleri ile hayat vermektedir.

Yurtdışında ise Çin, Hindistan, ABD, İspanya, Suudi Arabistan, Katar, Rusya başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır.

Her daim girişimci ruhu ve yenilikçi yaklaşımı ile Ece Mermer, sürekli olarak Ar-Ge çalışmaları yürütmek suretiyle bünyesine yeni mermer ocakları ekleyerek ürün portföyünü genişletmektedir.

Ece Mermer, mermer ocaklarından özenle elde ettiği doğanın armağanı doğal taşları, üretim aşamasından müşteriye ulaşmasına kadar geçen süreçte kaliteyi organizasyonun odak noktasına koyarak tutku ve cesaretle çalışıp müşterilerine eşsiz bir deneyim sunmayı hedefler.

Sürdürülebilir başarının, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak ile mümkün olacağına olan inancı ile Ece Mermer, müşterilerinin duygu ve düşüncelerini anlayarak ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda doğal taşı, sunduğu tüm imkanlarıyla birlikte kişiselleştirilmiş bir deneyim olarak müşterilerine sunmaktadır.

Topluma ve doğaya duyduğu saygı ve sorumluluk bilinci ile Ece Mermer, gelecek nesillere mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacakları çevre bırakmak adına sürdürülebilir gelecek stratejilerine dayalı iş modelleri çerçevesinde kaliteli üretim felsefesiyle hareket etmektedir. Doğal hayatın korunmasına destek vermek için birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almaktadır.

ECE MARBLE EXCLUSIVE

Türkiye’de ve dünyada birçok projeye doğal taş ürünleri ile imza atan Ece Marble, Etiler’de yer alan mermer showroom’u ile müşterilerine doğallığın ihtişam ve zarifliğine erişme imkanı sağlayarak doğal taş alma eylemini kişiye özel bir deneyime dönüştürüyor.

Mükemmel müşteri deneyimi sağlamak için tamamı kendi mermer ocaklarından çıkardığı mermer, traverten, granit, dolomit, limestone, onxy olmak üzere geniş ürün portföyünü Showroom’da yaşam alanları, banyo, hamam, bar, mutfak, çalışma salonları gibi özgün ve sıra dışı konsept tasarımlar ile doğal taşı sanatla harmanlayıp en ihtişamlı haliyle sergiliyor.

Hamam, banyo, bar gibi konsept tasarımların yanında yaşam alanlarınızın en zarif köşesini oluşturacak olan mermer masa, sehpa, konsol, dekoratif objeler gibi mermerin hayat verdiği özel tasarımlar da Showroom’da sergilenmektedir.

Mimar ve tasarımcılara projelerinde kullanabilecekleri en doğru ürün hakkında detaylı bilgiler sunup nasıl bir yol izleyeceklerine dair olasılıkları Showroom’da, geniş ürün yelpazesi ile levha galerisinde  ve stok alanlarında yakından ve bizzat inceleyebilecekleri ilham verici bir ortam sunuyor.

Mermerin, içinde yer aldığı her proje ve tasarımda incelik ve ihtişam yaratma konusunda doğasından gelen bir özelliği vardır. Bu inceliği sanat ve felsefeyle harmanlayıp gerek yapılarda her adım attığınızda sağlamlığı ile zeminde, gerek evinizin mutfağında en özel yemekleri hazırlarken sizlere hijyenik yapısı ile kolaylık sağlayan mutfak tezgahlarında gerekse kahvenizi yudumladıktan sonra zarifçe üzerine bıraktığınız mermer sehpalarda her karesinin sizlere doğallığın huzurunu ve rahatlığını hissettirmesi için azim ve çoşku ile çalışıyor ve üretiyoruz.

Üretim, tasarım, dağıtım, montaj ve satış sonrası destek olmak üzere geniş hizmet sunar.

ÜRETİM

Uzun yıllarda sahip olduğu deneyimler ile yenilikçi düşünceleri birleştirerek mimar ve tasarımcıların projelerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için ihtiyaç ve arzularına yönelik en uygun ürün ve çözümleri hızlı bir şekilde sunmaktadır.

İHRACAT

Ece Marble, Avrupa’dan Asya’ya, Uzak Doğu’dan Amerika’ya ve Ortadoğu’ya dünyanın dört bir yanına, ürünlerinin blok, levha ve ebatlı olarak ihracatını yapmaktadır.

HAM MADDE

Ece Mermer, sahip olduğu hammadde ve kaynak, yüksek üretim gücü, geniş stok kapasitesi sayesinde kısa sürede kalite güvenceli proje teslim etmektedir. Hammadde sahibi olması ve üretimi kendi bünyesinde gerçekleştirmesi Ece Mermer’i müşterilerine kesintisiz ve verimli hizmet sunmada en önemli güç kaynağıdır.

SAĞLAM ÇÖZÜMLER

Uzun yıllarda sahip olduğu deneyimler ile yenilikçi düşünceleri birleştirerek mimar ve tasarımcıların projelerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için ihtiyaç ve arzularına yönelik en uygun ürün ve çözümleri hızlı bir şekilde sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

ÜRETİM
TASARIM
UYGULAMA VE MONTAJ
YÜZEY KORUMA BAKIM
SATIŞ SONRASI DESTEK

NEDEN ECE MERMER?

21 yıllık deneyim

21 yıldır kendi ocak ve fabrikalarımızda üretim yapıyoruz

Creatif Tasarımcılar

Alanında tecrübeli tasarımcılarla çalışıyoruz

Kaliteli Ürünler

Ocaklarımızdan en kaliteli taşı çıkartıp son teknoloji fabrikalarımızda işliyoruz

Trend Tasarımlar

Sektörün taleplerini analiz ediyoruz ve sizin için en iyi trend konsept tasarım alternatiflerini sunuyoruz

Ücretsiz Danışmanlık

Projenizin genel detayları perspektifinde ücretsiz danışmanlık veriyoruz

Kesintisiz İletişim

Proje sürecinde destek ekibimiz sizinle kesintisiz iletişimde olacak

Sektörel deneyimimiz ve güçlü alt yapımızla hep yanınızdayız

Ece Marble

21+

Ocak Sayısı

4

Fabrika

15+

Satış Yapılan Ülke

50+

Seleksiyon Sayısı